Felvételi eljárással kapcsolatos információk

Tisztelt Szülők, Gondviselők, Kedves Diákok!

Az egységes írásbeli felvételi vizsgára jelentkezés határideje: 2021.12.03.

Az egységes írásbeli felvételi vizsga időpontja: 2022.01.22. 10 óra

Az egységes írásbeli felvételi vizsga pótnapjának időpontja: 2022.01.27. 14 óra

A jelentkezési lapok postára adásának határideje: 2022. február 18. A jelentkezési laphoz csatolni kell a központi írásbeli vizsga értékelőlapját abban az esetben is, ha a tanuló intézményünkben írta meg azt!

A testnevelés felvételi vizsga (honvédelem, rendészet-közszolgálat ágazat esetén): 2022. február 25. 13 órától

Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy a testnevelés felvételihez szükséges felszereléseket (tornacipő, ruha) hozzák magukkal!

1. pótló testnevelés felvételi vizsga: 2022. március 04. 14 órától

2. pótló testnevelés felvételi vizsga: 2022. március 11. 14 órától

A pótló napokon a tanulók csak indokolt esetben (betegségről orvosi igazolás bemutatásával) vehetnek részt a felvételi vizsgán.

A testnevelés felvételi vizsga időpontjáról az iskola külön értesítést nem küld.

A felvételről vagy elutasításról való értesítést az iskola 2022. 04. 29-ig megküldi.

Az alábbi táblázatban összefoglaltuk technikumi képzéseinkre való jelentkezés esetén a legfontosabb, a felvételi eljárásra vonatkozó információkat.

Felvételi előkészítő 8. osztályosok számára

Felvételi tájékoztatónkban a fenti képzésekről részletes információk találhatók.

Jelentkezési lap a központi írásbeli vizsgára pdf formátumban

Jelentkezési lap a központi írásbeli vizsgára xlsx formátumban